I
Iwonka25
Gość
Ja sie biorę za obiadek, ale będę cały czas zaglądała do Was;-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

już nie wiem co na siebie zakladać aby nie marznąć

za chwilkę się kładę, muszę odespać, pół nocy za kółkiem robi swoje.....





Pewnie nie!
hane moje, może później zajrzę, jak się porządnie wyśpię, a jak nie to w poniedziałek będę na kawce!!!

Była po prostu przepyszna i tyle dodatków miałam, że połowy rozpoznać nie mogłam co to? - i już nie chcieć wiedzieć lepiej 





buź***




pozdrówka


Ciekawe czy, któraś tęskniła....Pewnie nie!
hane moje, może później zajrzę, jak się porządnie wyśpię, a jak nie to w poniedziałek będę na kawce!!!
ANETKO, czy doszedł mms z cudną moją zimą?????Nie dostałam raportu......Tęsknię i dziękować za sms ;-)







;-);-);-);-) 





dziendoberek)
Ewelinka NO GDZIES ty sie podziewala????tesknic niby za kim ????
witaj Anetkozapraszam na kawusie bo ja mam jeszcze oczy zamkniete
)
a i SABAT dzis znow bedzie swiecil pustkami?????![]()


przez kolano wezmę zobaczysz
ja tam nie tęskniłam wcale
ale dobrze, że już jesteś :** ;-)












