• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Miał
ale dostał pracę na stacji benzynowej
no ale szef nic o sądach nie wiedział
i wczoraj się dowiedział
no i...
nie był i nie jest zadowolony...
A jak się dowiedział? :szok: Czyżby w świadectwie pracy o takich rzeczach pisano????? No wiesz....żaden pracodawca nie będzie zadowolony z tego, że jego pracownik "tułał" sie po sądach, mimo iż niewinny.....Tak to już jest. Ale chyba poznał na tyle D, że wie, jaki z niego pracownik i chyba nie będzie stwarzał zbędnych problemów (?)
 
reklama
Dzień Dobry po raz 2............
Ale WY wieśniole jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żadna nie tęskniła.....:-(:-(:-(
Się nie wyspałam, głowa mi pęka....mdli mnie jak cholera* ..... i w ogóle jestem do niczego..........
Na dodatek litości pipki grochowe nie macie - tyle pisać....:no:

Cześć Ewelinka :-):-) Ja tęskniłam :tak:;-):-)
Sporo czasu spędziłyśmy dzisiaj na nowym fajnym wątku

https://www.babyboom.pl/forum/forum-ogolne-f84/melodie-ktore-przywoluja-wspomnienia-36006/
Nawet tańce odchodziły :-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry