V_jolka80
Aniołek Tosia 21.09.2009
A jak się dowiedział?Czyżby w świadectwie pracy o takich rzeczach pisano????? No wiesz....żaden pracodawca nie będzie zadowolony z tego, że jego pracownik "tułał" sie po sądach, mimo iż niewinny.....Tak to już jest. Ale chyba poznał na tyle D, że wie, jaki z niego pracownik i chyba nie będzie stwarzał zbędnych problemów (?)
Dowiedział się od "życzliwych"
Jest dokładnie tak, jak mówisz...
A do tej pory
(D pracuje u tego gościa od września, ale na stacji od 15 grudnia)
no i na razie wychwalał D pod niebiosa...
ale sama wiesz...
Z drugiej jednak strony...
ciekawa jestem czy zatrudniłby D
gdyby ten pokazał mu świadectwo z dyscyplinarką?
Jest dokładnie tak, jak mówisz...
A do tej pory
(D pracuje u tego gościa od września, ale na stacji od 15 grudnia)
no i na razie wychwalał D pod niebiosa...
ale sama wiesz...
Z drugiej jednak strony...
ciekawa jestem czy zatrudniłby D
gdyby ten pokazał mu świadectwo z dyscyplinarką?
Czyżby w świadectwie pracy o takich rzeczach pisano????? No wiesz....żaden pracodawca nie będzie zadowolony z tego, że jego pracownik "tułał" sie po sądach, mimo iż niewinny.....Tak to już jest. Ale chyba poznał na tyle D, że wie, jaki z niego pracownik i chyba nie będzie stwarzał zbędnych problemów (?)
;-):-)


