ewelina28
Dum Spiro Spero...
Eeee tam choruje, przejściowe - nie ma co sie skarżyć - jeszcze oddycham, a to najważniejsze ;-)Jest OKNo mam nadzieję, że nie podupadnie
A jak się czujesz? Bo chyba coś chorujesz z tego co się orientuję?![]()

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Eeee tam choruje, przejściowe - nie ma co sie skarżyć - jeszcze oddycham, a to najważniejsze ;-)Jest OKNo mam nadzieję, że nie podupadnie
A jak się czujesz? Bo chyba coś chorujesz z tego co się orientuję?![]()

Eeee tam choruje, przejściowe - nie ma co sie skarżyć - jeszcze oddycham, a to najważniejsze ;-)Jest OK![]()
No dobra ugoda ugodą.....ale winny czy nie????? Bo wiesz.....ja jakbym została bezpodstawnie dyscyplinarnie zwolniona to w życiu na ugodę bym nie poszła, bo właśnie potem są takie a nie inne "syfy" w pracy, a "życzliwi" ludzie zawsze się trafią...W papierach w sądzie jest
że D z byłym pracodawcą poszli na ugodę
i D dostał świadectwo normalne
że za porozumieniem stron!
Dziękowac ;-);-);-)Przytulam :-):-):-):-)
No dobra ugoda ugodą.....ale winny czy nie????? Bo wiesz.....ja jakbym została bezpodstawnie dyscyplinarnie zwolniona to w życiu na ugodę bym nie poszła, bo właśnie potem są takie a nie inne "syfy" w pracy, a "życzliwi" ludzie zawsze się trafią...
Chyba wypadałoby jakiś obiad ukręcić co?![]()
No wiesza, Wasz prawnik wiadomo, że będzie stał za Wami murem, po to on jest i za to mu sie płaci........Tzn, wiesz...
wg nas i naszego prawnika
dyscyplinarka była bezpodstawna
wg prawnika byłego pracodawcy D
miał prawo go zwolnic
a sędzina powiedziała,
że mają się dogadać

Weź "wypuść" kilka sztuk do mnie he? Nie chce mi sie gotować, ale chyba rzucę warzywka na patelnie i już.....własnie skończyłam obierać ziemniaki
gołąbki już sie rozmrażają