• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Wiesz....dyscyplinarka na takie cos to faktycznie zbyt rygorystyczne, ale z drugiej strony D mógł przyjść z tyum do szefa a nie z kolegami....ech....łobuzy dwa jesteście.....takie rzeczy nie załatwia się przez osoby 3 tylko samemu łoko w łoko.........:zawstydzona/y:
szefa nigdy nie interesowało
kto jest na zmianę
ważne, żeby obsada była!
 
Chciałabym mieć w końcu własne mieszkanko, w chwili obecnej mieszkam z P. u jego mamy, a z tesciową pod jednym dachem to nie zycie, niestety:-( Ona jest najlepsza, wszystko najlepiej robi...ciągłe krytyki, a to szampon powinien stać naklejką do ściany, a to kropka wody na kuchence...itd... Tragedia, mówię Wam, psychicznie nie wyrabiam:baffled:
Rozumiem Cię......
To pomyślcie o czymś swoim....ja zawsze powtarzam "ciasne, ale własne"!:tak:
 
Uwierz mi...
czysta złośliwość
tego pana!
bo przed zwolnieniem lekarskim
D nie zgodził się płacić mu "haraczu"
No juz nie wnikam co tam między nimi zaistniało. Fakt jest faktem.......dyscyplinarka, a to jak wiadomo nie jest mile widziane i macie tego przykład......szkoda tylko, że nie domagaliście sie od sądu rozprawy......a zgodziliście sie na ugodę.....
Oby sie poukładało owocnie Dareckiemu.......
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry