ewelina28
Dum Spiro Spero...
Luty? :-)tylko 2 miechy przed naszym, meridem!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Luty? :-)tylko 2 miechy przed naszym, meridem!
Wiesz....dyscyplinarka na takie cos to faktycznie zbyt rygorystyczne, ale z drugiej strony D mógł przyjść z tyum do szefa a nie z kolegami....ech....łobuzy dwa jesteście.....takie rzeczy nie załatwia się przez osoby 3 tylko samemu łoko w łoko.........![]()
Luty? :-)
Rozumiem Cię......Chciałabym mieć w końcu własne mieszkanko, w chwili obecnej mieszkam z P. u jego mamy, a z tesciową pod jednym dachem to nie zycie, niestety:-( Ona jest najlepsza, wszystko najlepiej robi...ciągłe krytyki, a to szampon powinien stać naklejką do ściany, a to kropka wody na kuchence...itd... Tragedia, mówię Wam, psychicznie nie wyrabiam![]()

A widzisz! A w tym wypadku jednak zainteresowało!szefa nigdy nie interesowało
kto jest na zmianę
ważne, żeby obsada była!
Aaaaaa przed.......jakos inaczej przeczytałam czy jak......chyba zmęczenie wychodzi.....NAM też mówili "Ślub sie bierze w miesiącu z literką "r" tak...tak.....a my kwiecień.......na przekór wszystkim.....tam zabobony....;-)czerwiec 14
A widzisz! A w tym wypadku jednak zainteresowało!
No juz nie wnikam co tam między nimi zaistniało. Fakt jest faktem.......dyscyplinarka, a to jak wiadomo nie jest mile widziane i macie tego przykład......szkoda tylko, że nie domagaliście sie od sądu rozprawy......a zgodziliście sie na ugodę.....Uwierz mi...
czysta złośliwość
tego pana!
bo przed zwolnieniem lekarskim
D nie zgodził się płacić mu "haraczu"
No juz nie wnikam co tam między nimi zaistniało. Fakt jest faktem.......dyscyplinarka, a to jak wiadomo nie jest mile widziane i macie tego przykład......szkoda tylko, że nie domagaliście sie od sądu rozprawy......a zgodziliście sie na ugodę.....
Oby sie poukładało owocnie Dareckiemu.......