ewelina28
Dum Spiro Spero...
Jakkolwiek było.....zjem obiadek baaaaardzo obfityja tym bardziej




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Jakkolwiek było.....zjem obiadek baaaaardzo obfityja tym bardziej




Jakkolwiek było.....zjem obiadek baaaaardzo obfity![]()





....i 2 litry wody niegazowanejjedna marchewka i listek sałaty









Biedroneczki są w kropeczki!!Jaki avatarek
![]()
Jaka linia melodyczna - techniawa-fajny nie?
ale raczej
YouTube- Tylko Biedronka Nie Ma Ogonka (TELEDYSK K3.xt.pl)






Jaka linia melodyczna - techniawa-![]()
No wiesz...tekst nie podlega dyskusji........tekst też nie skomplikowany!





ale jest "o czymś" ??? JEST!!!! A to już hit! w dzisiejszych czasach....




Ale powiem Ci, że mogłyby sie w pionie rusz(ch)ać, a nie tak jakos niemrawo za rączki........![]()