• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
a propos biedronek
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=iAkBnaCfuOw&feature=related"]YouTube- ODDZIAł ZAMKNIęTY - HORROR[/ame]
ulubiony kawałek D
zawsze go nuci przy goleniu
a ja wkładam zatyczki do uszu!
 
Muszę sie przyznać, że i ja dzisiaj prawie nic nie jadłam:zawstydzona/y: Jedna jajko na miękko, ot i mój posiłek dzisiaj:blink:

A co do książki to chętnie bym przeczytała, tez takie lubię...chociaż czytanie książek jest u mnie sporadyczne:tak:
 
reklama
Muszę sie przyznać, że i ja dzisiaj prawie nic nie jadłam:zawstydzona/y: Jedna jajko na miękko, ot i mój posiłek dzisiaj:blink:

A co do książki to chętnie bym przeczytała, tez takie lubię...chociaż czytanie książek jest u mnie sporadyczne:tak:
To też z jedzonkiem poszalałaś :-D:-D:-D
A ja ogólnie uwielbiam Williama Whartona i Paulo Coelho ......wręcz ubóstwiam i polecam :tak::tak::tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry