I
Iwonka25
Gość
Rozumiem Cię......
To pomyślcie o czymś swoim....ja zawsze powtarzam "ciasne, ale własne"!![]()
Kochana ja chcę, bardzo chcę
Tylko nie za bardzo z kasą stoimy, aj juz myślałam aby wynajmować (przynajmniej narazie) ceny w warszawie są kosmiczne, w dodatku P. od lutego idzie do nowej pracy, więc musimy stanąć na nogi i coś działać, bo tak to nie da się żyć
Także czekam na lepszy los
A wierzę, że będzie dobrze, muszę tylko byc cierpliwa


