Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A co byś chciala?????????????? Bo wiesz....ja to dziś z pustymi siatkami pewnie chodzic..............................NIE będę..........mam ochotę zaszaleć.....a co? Należy mi się....![]()




ręce sine a ja do teraz rozgrzać się nie mogę :-(








tak jakoś mnie wzięło...
przepraszam dziewczynki...
YouTube- Piosenka nienarodzonego dziecka - moje wykonanie...
Hej Danusiu:-) żyję.Cześć kochane melduje się w domku już po powrocie....ale nie wiecie nawet jak zmarzłam siadło mi ogrzewanie w aucie...czujecie 70 km w zimnicy??ręce sine a ja do teraz rozgrzać się nie mogę :-(
Madzia żyjesz kobietko?? Jak zdrówko kochana?? :-)
:-)



dziękuję:-) tobie Izuniu również:-)dziewczyny miłej niedzieli Wam życzę:-):-)