• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

Cześć WIOLA!!!
Też się pogubiłam jeśli chodzi o te sprawy w sądzie.........raz dyscyplinarka, dwa porozumienie.....o co kaman już nie wiedzieć.....ale szczegól nie?:-D:-D:-D
 
reklama
Utwór mojego życia - za każdym razem ryczę przy tym utworze........więc dzielę się z Wami....

[video=youtube;V6zk7S8EoR0]http://www.youtube.com/watch?v=V6zk7S8EoR0[/video]
 
reklama
No...
a ja siedzę z młodym..
ma zapalenie migdałków
:-(:-(:-(

biedactwo... współczuje :sorry2: ucaluj kawalera od e cioci :-)



Ewelinka
... szukałam szukałam i znalkazłam :-p:-p:-p:-p:-p speszyl for ju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D


1264179486_by_MaxOverload_500.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry