V_jolka80
Aniołek Tosia 21.09.2009
Co dziś na obiadek serwujecie moje Gwiazdy????
placek po węgiersku
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Co dziś na obiadek serwujecie moje Gwiazdy????
Uuuuuuuuuuu.....ciężki obiadek, ale dobry.....ja rzadko jeśćplacek po węgiersku

Uuuuuuuuuuu.....ciężki obiadek, ale dobry.....ja rzadko jeść![]()
Podobał sie utwór.........? Nawet nie posłuchały phiiii![]()




Co dziś na obiadek serwujecie moje Gwiazdy????
No to to juz jest lenistwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!posłucham pozniej... nie chce mi się moich czterech liter ruszac i właczac sprzętu
schabik










