Anetka83
zbyt wiele...
dziendoberke![]()
czec kochana
jak tam weekendowe leżenie brzuszkiem do góry?



No to to juz jest lenistwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Schabik przy poniedziałku - no no....sie powodzi. U mnie rosolnik![]()
nooo






od mamy dostałam ;-);-);-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dziendoberke![]()



No to to juz jest lenistwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Schabik przy poniedziałku - no no....sie powodzi. U mnie rosolnik![]()






czec kochana))
jak tam weekendowe leżenie brzuszkiem do góry?
nooo
od mamy dostałam ;-);-);-)
![]()



DOBRE - i kupiłas? 




czec kochana))
jak tam weekendowe leżenie brzuszkiem do góry?
nooo
od mamy dostałam ;-);-);-)
![]()
:-d:-d:-d:-d dobre - i kupiłas? :-d:-d:-d:-d:-d
witaj Anetko..... no za wiele nie polezalamale odpoczelam.... wczoraj dzien mi popsuli bo dzwonili z pracy ale tak to jakos przelecialo.... pogoda u nas taka ze tylko siasc i plakac ehhhhh




DOBRE - i kupiłas?
![]()



;-);-);-);-)Anetko,Ewelinka... jak to zobaczyłam to nie mogłam Ci tego nie pokazac... (z)boczku
![]()















Ewelinka... jak to zobaczyłam to nie mogłam Ci tego nie pokazac... (z)boczku
![]()




Anetko,
Kocham Cię!!!![]()








i sie POLALAM![]()






zmienic pieluszke??? 

