Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
wiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hahahahaha....zmienic pieluszke???
![]()



dziekuje



Idę sobie cosik do jedzonka zrobić...
ZW



No ale BAŁWAN niezłego pisiora ma!
Lodzik - lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee








jade dzis lukac na woziczki - bo cale weekend lalo jak diabli i nigdzie nie bylam
mam nadzieje ze sie nie rozpada zanim sie wybierzemy ehhhh
hehehe jeszcze sie tam zmiesci male co niecodziekuje
![]()



Idę sobie cosik do jedzonka zrobić...
ZW
padłam
no to życzę łądnej pogody kochana :-) i udanych zakupów:-):-):-)
ok... ale jakby co... wiesz gdzie mnie szukac![]()
Zajrzałam do lodówki i jednak mi sie nie chce jeśc i wróciłam z jabłkiem.......ja wlasnie sniadanko skonczylam
smacznego Kochana
trza bylo wolac zes glodna to bym zrobila wiecej PAROWECZEK![]()
Dziękuje..........:-)smacznego :-):-):-)
znajde napewno
a jak tam sprawy z praleczka???
