• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
No ale BAŁWAN niezłego pisiora ma! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Lodzik - lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

padłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

jade dzis lukac na woziczki - bo cale weekend lalo jak diabli i nigdzie nie bylam :(
mam nadzieje ze sie nie rozpada zanim sie wybierzemy ehhhh

no to życzę łądnej pogody kochana :-) i udanych zakupów:-):-):-)

hehehe jeszcze sie tam zmiesci male co nieco :-D:-D:-D:-D dziekuje:-D:-D:-D:-D

ok... ale jakby co... wiesz gdzie mnie szukac :-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry