rudzia789
szczęściara
ja jak tu przyjechalam to przez pierwszy tydzien nie wychodzilam wogole z lozka nie mialam sily.... przede wsyztskim tu jest zupelnie inne cisnienie ktore daje strasznie w kosc na poczatku i albo sie czlowiek przyzwyczai albo nie ma szans na zycie tutaj bo sie wykonczy.....


