• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
No jabłuszku obgryzione......teraz kilo "mardarynków" zjeść, które przyniósł mi papa:zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D:-D
Wchodzi i mówi:
"A Ty znów z kompiuterem gadasz?" :-D:-D:-D:-D:-D

leeejjjeeeeee :-D:-D:-D:-D:-D

1263413506_by_shin0bi_500.jpg
 
Dzień Dobry moje Kochane:-)

Chciałam Wam życzyć miłego dnia - ja dzisiaj w pracy siedzę, także nie popiszę z Wami :baffled:

Buzioooollleeeee:-D:-):-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry