rudzia789
szczęściara
to w końcu ciebie przewinąć czy małego?
nas obu




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
to w końcu ciebie przewinąć czy małego?




I znów lodzik!Cześć laseczki :-)
U mnie dziś rekord padł w nocy było -25 stopni i nie uwierzycie ale mam lód w domu na szybach od środka!!!! Ale jajca normalnie![]()




Cześć laseczki :-)
U mnie dziś rekord padł w nocy było -25 stopni i nie uwierzycie ale mam lód w domu na szybach od środka!!!! Ale jajca normalnie![]()


Cześć laseczki :-)
U mnie dziś rekord padł w nocy było -25 stopni i nie uwierzycie ale mam lód w domu na szybach od środka!!!! Ale jajca normalnie![]()











czesc kochana
ide z burakami na spacer![]()



Majty z golfem ubierz!czesc kochana
ide z burakami na spacer![]()





I znów lodzik!
BUŹ*** Sis*






czesc malenka
o rety nie popekalo nic![]()
czesc kochana
ide z burakami na spacer![]()
Siska :*** bużka
No i to jaki ja jestem w szoku lodowiec w domu
Cześć mamuniu :***
Na szczęście nie odwilża się powoli ale tak jeszcze nie miałam
Cześć słońce udanego i szybkiego spacerku ;-)



matko kiedy ta zima sie skonczy![]()





U nas pod koniec tygodnia zaczynają się upały będzie 0 stopni![]()






