• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

mowie wam u mnie jest tak ciemno jakby byla 6 rano :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i tak przez caly dzien cisnienie jest tak niskie ze ja zasypiam na stojaco...:zawstydzona/y::zawstydzona/y: to juz ponad tydzien jak sonca nie widzialam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja mam depreche jak nic :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
mowie wam u mnie jest tak ciemno jakby byla 6 rano :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i tak przez caly dzien cisnienie jest tak niskie ze ja zasypiam na stojaco...:zawstydzona/y::zawstydzona/y: to juz ponad tydzien jak sonca nie widzialam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja mam depreche jak nic :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ech... u nas swieci piekne słonce ale -19 stopni :szok::szok:

przesyłam Co troszkę promyczków
kollataja.jpg


a jeszcze nie nadrobilam zaleglosci :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

no to super brawa dla tej PANI:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry