• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
mialam na mysli takie slonie jak JA :-D:-D:-D
nago mam latac????:szok::szok::szok::szok:
milknę.........nic nie mówię...

1257809334_by_Hildzio_500.jpg
 
No chyba że ze skrobaczka podejdzie :-D:-D:-D:-D:-D

Jak się od środka zapruje to na cholerkę mu skrobaczka?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Sie oplułam haaaaaaaaaaaaaaaaaa

1258283612_by_damianoscompanieros_500.jpg

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lejjjjjjjjjje :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

uffffffff
wiecie co....... ja to bym chaila wieziec jak te wsyztskie grubasy sie ubieraja...... ale to meczace dopiero rajstopki zalozylam uffffffff:-D:-D:-D slonie jednak lekko nie maja

Se wynajmnij kogoś do ubierania :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
no z takim brzuchem to naprawde nie sa zarty.... ostatnio sobie nogi golilam oooooojjjjj ale sie krewka lala :):):) to nie takie proste:-D:-D:-D trza byc niezle wygimnastykowanym:-D:-D:-D a juz nie wspomne o BRZOSKWINCE:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D co by nie napisac CYTRYNCE:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry