Anetka83
zbyt wiele...
Jak spacerek? Orła wywinęłaś???
A jak łoczko, miałam pytać....?
nie... chociaż ostatnio zjechałam na pupie z wałów.... jak moje dwie dziewczynki pociągneły smyczke







raz lepiej raz gorzej ;-);-);-);-)
I jak było??
ziiiimmmmnnnnooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






