• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
hahahaha leeejeeeeeeeeee :-D:-D:-D:-D

Ewelinko mam strój dla Ciebie na bal przebierańców :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

1262781493_by_gharghul_500.jpg
Jak Ty będziesz Fredem to ja mogę być Fruzią :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ale co mam program czy pity do rozliczenia?? Co byś nie chciała nie mam ani jednego ani drugiego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



Do podpalenia?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D
No wiesz, żeby rozliczyć to trzeba mieć pity a dodatkowo program, można ściągnąć w necie wpisujesz w google pit 2009 i masz......potem drukujesz i wysyłasz....ot i tyle :-D:-D ja wolę ręcznie rozliczać - cała frajda ;-)
 
Do podpalenia?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D

taaaa... jasne ;-);-);-);-):-D:-D:-D

Zobaczcie to patrze tysiące razy i ciągle mi się podoba ;-)YouTube- JK Wedding Entrance Dance

bardzo mi się to podoba :-D:-D:-D

No wiesz, żeby rozliczyć to trzeba mieć pity a dodatkowo program, można ściągnąć w necie wpisujesz w google pit 2009 i masz......potem drukujesz i wysyłasz....ot i tyle :-D:-D ja wolę ręcznie rozliczać - cała frajda ;-)

Ty to masz hobby :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry