• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ja bym też wolała ale nie mam jeszcze z urzędu pracy rozliczenia i S nie ma z zakładu więc pewnie dopiero w lutym się uda rozliczyć :tak:
No byłoby ale ja to mam gdzieś nigdzieś nigdy nie robiłam tego co chcieli inni albo coś bo tak wypada robie jak mi się podoba i już a komu się nie podoba jego sprawa ;-)
No w tym roku u P się z pitami sprężyli........:tak:
I słusznie, najważniejsze robić to co zgodne jest z własnym "ja".....a że się wychodzi na krejzola to juz insza inszość (mam na myśli oczywiście siebie) :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
no... ja się nigdy nie przejmowac tym co inni myślą :-D:-D:-D:-D
a ogladałaś taki serial komediowy "co ludzie powiedza"... ja na nim sikałam ze śmiechu :-D:-D

No ba kto go nie zna???? Świetny normalnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No w tym roku u P się z pitami sprężyli........:tak:
I słusznie, najważniejsze robić to co zgodne jest z własnym "ja".....a że się wychodzi na krejzola to juz insza inszość (mam na myśli oczywiście siebie) :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dokładnie kochana dokładnie ;-):-D:-D:-D:-D:-D

Ja prosić :tak:nigdy nie odmówic ;-)

Ależ proszę
wedwoje12119.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry