Anetka83
zbyt wiele...
Też tak masz?? No proszę to teraz wiem dlaczego tak Cię lubię![]()
no... ja się nigdy nie przejmowac tym co inni myślą




a ogladałaś taki serial komediowy "co ludzie powiedza"... ja na nim sikałam ze śmiechu


Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Też tak masz?? No proszę to teraz wiem dlaczego tak Cię lubię![]()






No w tym roku u P się z pitami sprężyli........Ja bym też wolała ale nie mam jeszcze z urzędu pracy rozliczenia i S nie ma z zakładu więc pewnie dopiero w lutym się uda rozliczyć
No byłoby ale ja to mam gdzieś nigdzieś nigdy nie robiłam tego co chcieli inni albo coś bo tak wypada robie jak mi się podoba i już a komu się nie podoba jego sprawa ;-)







Pani Bukiet??? Dobrze kojarzę?no... ja się nigdy nie przejmowac tym co inni myślą
a ogladałaś taki serial komediowy "co ludzie powiedza"... ja na nim sikałam ze śmiechu![]()









Ja prosićTeż tak masz?? No proszę to teraz wiem dlaczego tak Cię lubię
Komu kawki bo idę nalać??
nigdy nie odmówic ;-)no... ja się nigdy nie przejmowac tym co inni myślą
a ogladałaś taki serial komediowy "co ludzie powiedza"... ja na nim sikałam ze śmiechu![]()








No w tym roku u P się z pitami sprężyli........
I słusznie, najważniejsze robić to co zgodne jest z własnym "ja".....a że się wychodzi na krejzola to juz insza inszość (mam na myśli oczywiście siebie)![]()





Ja prosićnigdy nie odmówic ;-)
dzx:-)no ba kto go nie zna???? świetny normalnie :-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
dokładnie kochana dokładnie ;-):-d:-d:-d:-d:-d
ależ proszę[/url][/img]![]()
No ba kto go nie zna???? Świetny normalnie![]()







Ależ jestNie za ma co![]()




