Danula
czekam ciągle czekam.....
No wiesz, żeby rozliczyć to trzeba mieć pity a dodatkowo program, można ściągnąć w necie wpisujesz w google pit 2009 i masz......potem drukujesz i wysyłasz....ot i tyleja wolę ręcznie rozliczać - cała frajda ;-)
Wiem wiem teraz rozliczamy się razem do tego odliczenie netu i jakoś myslec mi się nie chce nad tym ;-)



