• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Skoro mowa o pszczołach!!!!!!!!!!

YouTube- Two Polish Boys - Pszczółka Maja

zabiłam się haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak jak ktos juz prosil... ja chce numer do ich dilera :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ale poproszę ładną taśmą te sklejanie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Pszczoła i osa też nie siada :-D:-D:-D:-D:-D

najpiękniejszą :-D:-D:-D:-D
ufff..... :-):-):-)

Nie pytaj ale skórka zmarszczona lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

wwwaaarrriiiaaatttkkkkaaaaaaaa :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Wiesz lepiej nie wiedzieć :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

masz racje :-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki ja nie mogę lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Jestem walnieta! zmierzę tempkę hahahahhahahaaaaaa

padłam z podłogi na podłoge :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry