• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Najgorsze jest to że nie mam gorączki, znaczy że nie wina tempki??? DZIWNEEEEEEEEEE :-D:-D:-D:-D:-D:-D po prostu krejzol jestem......:-(

Nic nowego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

tak jak ktos juz prosil... ja chce numer do ich dilera :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
najpiękniejszą :-D:-D:-D:-D
ufff..... :-):-):-)
wwwaaarrriiiaaatttkkkkaaaaaaaa :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
masz racje :-D:-D:-D:-D:-D
padłam z podłogi na podłoge :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D

To się tak da z podłogi na podłogę???????? :szok: no co za cuda :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

przy Ewelinie to fulll serwis:-D:-D:-D:-D:-D

no jak widać :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry