rudzia789
szczęściara
Dobra ja z doskoku musze się ruszyc bo nos mi się siny zrobiłczekam na lód na klawiaturze
![]()
pochuchamy
bedziesz latac ze skrobaczka/?????



Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dobra ja z doskoku musze się ruszyc bo nos mi się siny zrobiłczekam na lód na klawiaturze
![]()



i będzie lodzik-enter-lodzik-esc szczammmmmmmmmmmmmmm














i będzie lodzik-enter-lodzik-esc szczammmmmmmmmmmmmmm





pochuchamy
bedziesz latac ze skrobaczka/?????![]()














No między jednką kawką a drugą i jednym piwkiem a drugim raczej gadać.......a co Ty chciałaś robić??????????????![]()



myslalam ze sie czegos od starszych naucze


CISZAAAAAAAAAAAAAA
bo sie zejszczam![]()





















Ahahhahahahhahaha no nie mogębyście tą minę zobaczyły ahahhahahah Też Was kazał pozdrowić i to takimi literami hahahhahahaha
Muszę tu z Wami częsciej siedzieć może ze śmiechu szybciej urodze![]()





a my dziękować dziękować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ahahhahahahhahaha no nie mogębyście tą minę zobaczyły ahahhahahah Też Was kazał pozdrowić i to takimi literami hahahhahahaha
Muszę tu z Wami częsciej siedzieć może ze śmiechu szybciej urodze![]()




ale jeszcze nie teraz 


