• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ahahhahahahhahaha no nie mogę :-D:-D:-D:-D:-D:-D byście tą minę zobaczyły ahahhahahah Też Was kazał pozdrowić i to takimi literami hahahhahahaha

Muszę tu z Wami częsciej siedzieć może ze śmiechu szybciej urodze :-D:-D:-D
 
CISZAAAAAAAAAAAAAA
bo sie zejszczam:-D:-D:-D:-D:-D

Znowu???????????? Rany ale masz pęcherz :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ahahhahahahhahaha no nie mogę :-D:-D:-D:-D:-D:-D byście tą minę zobaczyły ahahhahahah Też Was kazał pozdrowić i to takimi literami hahahhahahaha

Muszę tu z Wami częsciej siedzieć może ze śmiechu szybciej urodze :-D:-D:-D

Dziękujemy za pozdrowienia :-D:-D:-D:-D
No kochana to siedz siem postaramy :tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry