• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama

leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tak sie zaczełam brechtac że az psy pobudziłam i teraz im sie przypomniało że godzinka spaceru wybiła :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Co Wy świruski tu cudujecie? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Przeczytałam kilka postów i aż Ł przybiegł obok z pokoju bo się w głos śmiałam sama do siebie :-D:-D:-D:-D:-D:-D

MY??/ eee...nieee :-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok:

to Pozdrawiamy Twojego Mężczyznę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry