ewelina28
Dum Spiro Spero...
To niby, że ja ten fajny wariat????????????Kochana nie ma co ukrywać fajnych wariatów coraz mnie ja na świecie;-)











Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
To niby, że ja ten fajny wariat????????????Kochana nie ma co ukrywać fajnych wariatów coraz mnie ja na świecie;-)











czech synów matka miała, czech synów matka miała......
![]()




Kochana nie ma co ukrywać fajnych wariatów coraz mnie ja na świecie;-)



wiem i sie nie chwale oooooo![]()







Dzień dobry :-)
jestes boska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-d:-d:-d:-d
tak tak marta to najgrzeczniejsza dziewczyna na świecie!!!! Mądra, poukładana, poważna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To niby, że ja ten fajny wariat????????????![]()
![]()






dopisałam dalszą część czech synów hahahhahahahajestes Boska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak Tak Marta to najgrzeczniejsza dziewczyna na świecie!!!! Mądra, poukładana, poważna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To niby, że ja ten fajny wariat????????????![]()
![]()




To niby, że ja ten fajny wariat????????????![]()
![]()
















jestes Boska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak Tak Marta to najgrzeczniejsza dziewczyna na świecie!!!! Mądra, poukładana, poważna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
















ja nie ukrywam ze tylko mysmy zostaly![]()

kocham cie malenka :*:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d









