rudzia789
szczęściara
dopisałam dalszą część czech synów hahahhahahaha
.........rozważna i romantyczna
c5sza bo po paluchach




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dopisałam dalszą część czech synów hahahhahahaha
.........rozważna i romantyczna




Wiedziałam że4 to napiszesz PICZO grochowa!!!!!!!!!!TY...???!!! no nie żartuj![]()






Też cię kocham! 



Chciałabyś a my to niby co???
Ale wazeliną poleciało
Ano nie da się ukryć![]()



znaczy że nie fajny to ja siem obraziłam teraz..............:-tys jest WARIOT![]()
Ale wazeliną poleciało![]()
Wiedziałam że4 to napiszesz PICZO grochowa!!!!!!!!!!Też cię kocham!
![]()
















znaczy że nie fajny to ja siem obraziłam teraz..............:--
-
-
-
-(



no a jak WSLIZG musi byc![]()








ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hahaha... taaa...wiedziałaś...jasne jasne
lowam:***![]()











No po wazelinie jest fajny
No dobra ciiiiii![]()