reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawiamy od cycusia

Ania fajnie że tak sam zrezygnował.:tak::-)
u mnie nie ma takiej opcji by sama nie chciała, ale zamierzam ją zostawić u teściów na 3 dni (koło sylwestra) i mam nadzieję że to rozwiąże problem.:tak:
a jak tam u ciebie Sylwia?? karmisz jeszcze??:confused:
 
reklama
a mi udało się odstawić Izunię do piersi :-):-):-)
2 noce był płacz straszny Grzesiek z nią walczył, potem na 2 noce (sylwestrowe) zabrała ją teściowa, potem już było ok, wprawdzie Iza do tej pory na widok moich piersi uśmiecha się od ucha do ucha i biegnie z okrzykiem "cycy" :-D:-D:-D
a najpiękniejsze jest to że w końcu Iza śpi spokojnie:tak::-)
 
WITAM. wszystkie mamy czerwcowe :-) Zarejestrowałam się dosc pózno ,ale lepiej póżno niz wcale.Mam mały problem a, raczej duży moja malutka nie chce rozstać sie z cycusiem proszę niech mi któras mama cos doradzi ,ja juz nie mam pomysłów.
 
reklama
WITAJ BASIEńKA:-)

na większe dziecko nie ma innego sposobu jak po prostu nie dawać i już. Ja Izę odstawiłam gdy skończyła 1,5roku, po prostu przez 2 dni i noce zajmował się nią głównie mąż, i nie wolno się złamać nawet przy największym płaczu, potem na 2 noce wzieła ją do siebie teściowa i jak Iza wróciła do domu to nie było już problemu z cycusiem, jak się domagała to mówiłam że nie dostanie bo już nie ma mleczka, i że może się tylko przytulić, uśmiechała się na to słodko, dawała mi buziaka , przytulała się o jest już ok. Zresztą do tej pory Iza uwielbia się przytulać do cycusia:tak::-):-)
no i od kiedy ją odstawiłam w końcu przesypia całe noce:tak::-)

trzymam kciuki za wytrwałość, dasz radę!!!:tak::tak::tak::-):-):-)
 
Do góry