reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawiamy od cycusia

hehe na czerwiec na 100-we sie nie załapie- musiałabym być wiatropylna, albo zrobic skok w bok:-D:-D:-D:-D:-D..a w zaiazku z tym , ze chciałabym ur w miesiacach marzec-czerwiec..wiec bedzie juz chyba 2009 rok:eek:..chyba, ze zaliczymy wpadeczkę..:elvis:
 
reklama
O - co do miesięcy to ja mam dokładnie takie same preferencje, no chyba że życie je troche zweryfikuje - wiadomo, różnie bywa :)
 
Patrycha - u mnie jest dokładnie tak samo - tu chce..juz już teraz..a za chwilę - a poco -? - w głowie mi sie wlącza:/...ale jak sobie cos postanowię ..to raczej sie tego trzymam;-)
 
u nas zostal cycus ranny i poki nie ide do pracy to sobie bedzie bo dzieki niemu Mati czasem zasnie jeszce a jak nie zasnie to przynajmniej chwile dluzej mozemy sobie polezac w lozku i jest fajnie:))
Baska u mnie tez test olokowy tak wypada, pewnie jakby byly dwa olowki to tez by zostaly buuuuu

u nas drugi bejbik NIEEEE

a Wam zycze owocnych starn:))
 
a u nas cycucha nie od 7 wrzesnia - równiutkie 15 miesiecy..wczoraj podniosłam bluzkę i mówie do Zdzisi mojej am am choc na cysia..no to podeszła pocałowała go..robiać taki dziubek i odgłos mmmmmmmmmm potem nastawiła pyszczka bym ja pocałowała..Powtorzyła tak z 3 razy i nawiała..a jak ja złapałam i tak przytulałam w łoziu i móiwe choc na cysia..to odsuwała sie i mówiła ne..no wiec ewidentnie tak jak sobie postanowiłam i moje dziecko zaakceptowało..z dnia na dzien cyś poszedł w niepamieć..:happy:
 
Zobacz Dorcia jaka masz zdolna bestie:-)

A moja to lubi...wciskac mi sutki:szok::shocked2: Jak tylko zobaczy ze sie przebieram przylatuje i gramoli mi sie do piersi po czym chwata za sutka a za chwile go mi z pelna moca wciska!!!!A jak chowie i mowie nie bo boli to szarpie mi za stanik i nie daje za wygrana...Adam to sie boi bez koszulki w jej obecnosci polozyc:-D
 
haha - ta nasza Noemi i jej głowa pełna pomysłów:-D
moja to nie wciska..tylko raczej je szczypie i ciagnie:laugh2:
 
reklama
Do góry