reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odwróceni czyli pozycja dziecka w brzuchu

Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny,
kiedy wam się maleństwa poodwracały??
Na rarie miałam dwa naturalne porody i dzieci były praidłowo ułożone ale nie pamiętam kiedy się odwróciły:no:
Teraz mam ułożenie miednicowe i troszkę mnie to martwi:-(
Powoli zaczynem ćwiczyć pozycję do odwrócenia dziecka bo bardzo nie chcę mieć CC.:no:

reklama

mm81

Majowe mamy'08
Rozwiązania
0
Moje malenstwo odwrocilo sie w 34 lub 35 tygodniu ciazy.

Rysica

Mama Szymusia i Monisi :)
Miasto
Warszawa/Pruszków
Rozwiązania
0
A mój Szymek był od początku ułożony główkowo ale i tak urodziłam przez planową cesarkę po 10 tyg na patologii ciąży.

Ostatnia edycja:

Mamma84

Zaciekawiona BB
Miasto
małopolska
Rozwiązania
0
madapi nie masz się co martwić, ja nie pamiętam kiedy mi sie córcia odwróciła ale mojej kuzynce synowie się poodwracali 2-3 dni przed porodem. Dzieciaczki wiedzą kiedy mają się odwrócić, a jak miałaś 2 naturalne porody, to myślę, że i ten taki będzie. Obie jesteśmy mniej-więcej w tym samym czasie do porodu (wg Twojego suwaczka). Mój synuś ciągle fika koziołki a jak się uspakaja, to jest nóżkami w dół i mnie po pachwinach kopie (straszne uczucie!), ale mój lekarz powiedział mi, że ma jeszcze czas żeby się odwrócić i że niektóre dzieci odwracają się dopiero podczas porodu. Trzymam kciuki za wszystkie zmartwione mamy:tak:

Rozwiązania
0
ja do 39tyg czekalamm az moja corka ulozy sie glowka, wczesniej lezala w poprzek i juz sie zaczynalam martwic ale moj gin twierdzi takze ze to moze sie zmienic w 5 min przed porodem wiec trzymam kciuki:):happy:

aniolek20k

Fanka BB :)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
moja córcia caly czas byla ułozona tak jak powinno przed samym porodem dupka sie wypiela i cesarka:(

Princess

Mama BUBY
Miasto
UK
Rozwiązania
0
Ja od 28 tygodnia wiem ze moje Malenstwo jest juz ulozone glowka "do wyjscia" ale kiedy sie odwrocilo to nie wiem...sadze ze Twoja dzidzia ma jeszcze czas takze nie ma co sie martwic na zapas:-) pozdrawiam

welonka12

maj 02 :)) wrzesień 08
Miasto
Trzcianka
Rozwiązania
0
Moja Julia obróciła się 2 dni przed porodem ale i tak skończyło się ccz powodu nie postępującego porodu....A Adaś obrócił się bardzo szybko ale też była cc z tego samego powodu co pierwsza .......

atol

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
moje obydwie panny sie nie odwrocily i mialam dwie cesarki

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
KasiaKar Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo Styczniowe mamy 2021 59
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1380
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
aniaslu Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
MamaT Wyprawka czyli szaleństwo na zakupach Grudniowe mamusie 2019 662
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
J Hcg-czyli odgrzewane kotlety jak co miesiąc Staramy się 5
martoosia04 The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka Staramy się 50
Megi86 Must have, czyli sprawdzone artykuły dla dzieci i niemowląt :) Lutowe mamy 2019 32
L Co z tymi wynikami beta HCG - czyli dużo pytań a mało odpowiedzi Potrzebuję porady 14
Maja Raczkowska Świąteczne dylematy alergika czyli jaką choinkę wybrać? Forum produktowe HB Nawilżacze i Oczyszczacze 12
Minimousedot High need baby czyli wyjatkowe i wymagajace Potrzebuję porady 300
joabab Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy Kwietniowe mamy 2018 19
K Coś nie tak, czyli proszę o pomoc ! Ciąża, poród, połóg 8
karotka00 Październikówki gotują !! Czyli kulinaria i przepisy ;) Dzieci urodzone w październiku 2017 58
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
PanaKotka Na czym śpią użytkownicy BB czyli w poszukiwaniu materaca... Potrzebuję porady 1
bonusowa Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka Dzieci urodzone w grudniu 2016 77
eveee Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych Dzieci urodzone w marcu 2017 121
didi133 Jak na huśtawce czyli, humorki ciążowe Dzieci urodzone w grudniu 2016 11
Tusiaczek2402 U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety Dzieci urodzone w styczniu 2016 33
lastpetunia1 Na zdrowie - czyli co stosować jak nas choroba rozkłada. Dzieci urodzone w grudniu 2016 18
ivi Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy Dzieci urodzone w listopadzie 2016 726
Heromina Domowa apteka czyli zdrowie i uroda Dzieci urodzone w sierpniu 2016 34
Heromina Baby bazar czyli kupno-sprzedaz-wymiana :) Dzieci urodzone w sierpniu 2016 20
Malusiolka Na sygnale!! Czyli wieści ze szpitala. Dzieci urodzone we wrześniu 2016 3
aniay Prawie staraczka czyli zaczynamy w marcu Staramy się 38
Ann_ Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka Dzieci urodzone w sierpniu 2016 1756
julita1212 Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się. Dzieci urodzone w lipcu 2016 83
A Aktywna przyszła mama, czyli sport w ciąży Przyszłe mamy 34
PannaMyszka Marcóweczki w kuchni, czyli co dziś na talerzu.... Dzieci urodzone w marcu 2016 30
cytrynowa_ Turbo dieta czyli zgubic balast w 10 dni Diety, diety 0
Magda_z_uk Tak rośniemy,czyli nasze brzuszki :) Dzieci urodzone w lutym 2016 1520
Tusiaczek2402 Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :) Dzieci urodzone w styczniu 2016 30
B Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :) Potrzebuję porady 3
DZIULKA78 DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :))) Dzieci urodzone w październiku 2010 51
Monia861 kp : mm czyli laktacyjno-butelkowe dyskusje Dzieci urodzone w lipcu 2015 288
Sosnowiczanka Hity / Kity, Czyli co nam potrzebne, a co zbędne Dzieci urodzone w czerwcu 2015 31
Doggi Ready Steady Go - czyli wiadomości ze szpitala (BEZ KOMENTARZY) Dzieci urodzone w styczniu 2015 76
Doggi Zakupowe Hot or Not - czyli co polecamy i co odradzamy Dzieci urodzone w styczniu 2015 278
ulenka7883 SZKOŁA RODZENIA-czyli wszystko co nam pomoże w tym wyjątkowym dniu:) Dzieci urodzone w grudniu 2014 50
KA_tka Poznajmy się ;) czyli pogaduszki majowych mamuś Dzieci urodzone w maju 2015 95