reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odzwyczajanie od smoczka i budzenie w nocy

Dołączył(a)
1 Luty 2008
Postów
1
Mam problem. Moja ośmiomiesięczna córcia budzi się z rykiem co godzinę jak tylko wypadnie jej smoczek. Co robić? Pomóżcie.
 
reklama
Moja budzi sie dokładnie tak samo tylko, że chce cyca :( najgorsze, że już tak nie miała, a ostatnio stan się pogłębia.... wrzeszczy jak oparzona, a do tego nauczyła się wołać na cyce "mammmma" grrrr... mała terrorystka
 
Mam problem. Moja ośmiomiesięczna córcia budzi się z rykiem co godzinę jak tylko wypadnie jej smoczek. Co robić? Pomóżcie.

moja tak robiła jak jej ząbki wychodziły :tak: co wypadł smok to płacz .. chyba tak tydzien to zawsze trwało ;-) teraz jak jej troszkę wieksza to znajdzie go sama no i jakoś ten smok przy ząbkowaniu nie jest taki potrzebny choć nieraz go strasznie gryzie by sobie ulżyć

może spróbuj kupić coś takiego
SMOCZEK GRYZAK DZIĄSEŁKO Tommee Tippee* 2 szt * (364081902) - Aukcje internetowe Allegro

choć nie wiem jak to się sprawdza :baffled: ale może schłodzony i posmarowany żelem jej ulży albo chociaż posmaruj jej żelem dziąsła i zobacz czy to coś pomoże ;-)

no chyba że nie chodzi u twojej o ząbki :sorry:
 
Do góry