reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

chetnie kupie krzeselko do karmienia
Jakie krzesełko Panią interesuje?
Ja mam firmy Mamas& Papas z obiciem łatwozmywalnym.
Ale niestety pasy w krzesełku są porwane i ja przypinam szelkami kupionymi osobno.
Jak potrzeba wstawie zdjęcia ;-)

Mam jeszcze do sprzedania Tv JVC 26inch ze stojakiem,który pomieści dvd i video.
Kolor czarny,bardzo ładny.nie zniszczony.Telewizor ma 2 lata i cena to 150euro :tak:
 
reklama
No.
Na kółkach,regulowana wysokość,regulowane 3 stopniowe oparcie,dwie tacki,ceratowane czyli standard.[/QUOTE]

Dzieki za zdjecia:tak:
Wszystko wyglada swietnie.......ale Moj M. dzis wlasnie dostal krzeselko od kogos z pracy:zawstydzona/y: Przepraszam za zamieszanie
 
Sprzedam ubranka dla chłopca 0-3 mies (body, pajace, ogrodniczki, sweterki, bluzy, jeansy, kurtkę jeansową, koszulę, koszulki) i laktator ręczny avent (używany kilka razy). Zainteresowanym wyślę foto.
 
reklama
Dzieki za zdjecia:tak:
Wszystko wyglada swietnie.......ale Moj M. dzis wlasnie dostal krzeselko od kogos z pracy:zawstydzona/y: Przepraszam za zamieszanie
Spoko.Własnie napisała do mnie dziewczyna na gg ,że podglądneła na forum krzesełko i się zastanawia nad kupnem

Moze masz jakies zabawki, ubranka 6+ ?
Kurcze zabawki oddałam właśnie wczoraj,ale ubranka mam.
W jakim wieku jest twoje dziecko?
Musze jutro otworzyć karton i sprawdzić.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry