reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ogłoszenia różne

reklama
Cześć...mam do sprzedania puszkę Bebilon Pepti1 ...żeby było jasne nie jest otwierane. Cena 10zł...albo wymienię na mleko Bebiko1.
 
Zapraszamy do naszego Klubu Tęczowa Dżungla. Organizujemy urodziny dla dzieci. Nie tematyczne ani nie robimy przedstawień teatralnych bo tego jest już bardzo dużo a poza tym do teatru można pójść bez okazji urodzin. My organizujemy prawdziwe przyjęcia urodzinowe z poczęstunkiem, zabawą w sali zabaw, konkursami, malowaniem buziek, przebieraniem i wieloma innymi atrakcjami a to wszystko w jednej cenie bez dodatkowych opłat. U nas dzieci na prawdę się nie nudzą i wychodzą zadowolone i szczęśliwe. Często słyszymy od nich, że to najlepsze urodziny na jakich były lub że to "najsuperowsza" zabawa na świecie.

Z a p r a s z a m y . N a p r a w d ę w a r t o

Telefon do nas 781 10 15 20
Nasza strona: Tęczowa Dżungla - PRZYJĘCIA URODZINOWE DLA DZIECI.
 
Ostatnia edycja:
Przepełnia nas radość, gdy obserwujemy, jak szybko rozwija się nasze dziecko :)
Nie minie chwila, a będzie już dorosłym człowiekiem z dorosłymi problemami i
potrzebami (takimi jak nasze :) )
Dlatego im wcześniej zadbamy o Jego przyszłość, tym łatwiej będzie nam pomóc w
realizacji Jego marzeń i planów.
Odkładając systematycznie niewielkie sumy, możemy zapewnić dziecku bardzo wiele.

Wybierz polisę posagową TUnŻ WARTA S.A. i zapewnij dziecku odpowiedni start w
dorosłe życie.

BO PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO DZIECI :tak: posag..jpg

Wszystkich Rodziców zainteresowanych wykupieniem indywidualnej polisy
posagowej proszę o kontakt. Odpowiem na wszystkie pytania i razem znajdziemy
najlepsze rozwiązanie dla Waszych pociech :)
 
Bez obrazy,ale irytują mnie takie posty jak ten wyżej....jak ktoś będzie chciał wykupić polisę to zgłosi się do ubezpieczyciela...zaśmiecanie forum "banalnymi tekstami" jakoś do mnie nie przemawia.
 
dlatego wylądowało w ogłoszeniach zeby w oczy nie kuło. ale...jeżeli chcecie to takie teksty moge odrazu wywalać, tylko nie wiedziałam co Wy na to. czy ktoś nie bedzie miał pretensji...
 
reklama
A ja uważam że niech sobie tutaj będą. Nikomu nie przeszkadzają, są w dziele ogłoszeń a jak ktoś coś potrzebuje to sobie tu zajrzy i będzie wiedział że np ta i ta firma coś takiego oferuje.
 
Do góry