reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010

Ja już oczyma duszy widzę, jak mój ślubny za dzikami lata :p buhahahahahahaha... samoa radość!
Aniam- może do Was dołączymy w weekend np. i wyciągiem gdzieś wjedziemy, zależnie od pogody :-)
 
reklama
Gosieńka- albo mężów :p Kuba cały czas przeżywa ganiające u Was tabunami lisy :p zasługa Twojego małżonka :)
 
Początek czerwca jest mi na rękę :tak: Może jeszcze nie zaczną ocieplenia robić i A. będzie mógł pojechać z nami :-) Więc się wstępnie pisze na 1-2 czerwca :tak:
 
Czekam na kolejne dziewczyny aby się wypowiedziały :tak:
Wiem że do czerwca jeszcze sporo czasu , ale jak teraz coś ustalimy to każda z nas na czerwono sobie tą datę w kalendarzu zapisze i choćby się waliło i paliło przyjedzie ;-):tak:

Takie weekendy są w czerwcu:

1-2 czerwiec W tym czasie są w naszej okolicy AnnaOj i Aniam więc może warto ten termin wykorzystać ( coby naszej ciężarówki nie męczyć za często ;-))

8-9 czerwiec Aniez wspominałaś coś o urodzinach Kuby ?

15-16 czerwiec

22-23 czerwiec Agnieszka wspominała że jej nie ma

29-30 czerwiec
 
mnie jeszcze Gosieńko odpada 15-16 czerwca bo 16 wyjeżdżam więc nie będę szaleć z wizytą u ciebie tylko pakować się będę :-D

Stanowczo pisze się na któryś z dni 1-2 czerwca :tak:
 
reklama
Do góry