reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres czy plamienie? POMOCY

Dołączył(a)
3 Maj 2018
Postów
2
Może wy pomożecie,bo ja już sama nie wiem.
Od razu powiem że o dziecko staramy się od półtora roku bez efektu więc czuje się trochę sfrustrowana całą sytuacją.
Zbliżenie było 16 kwietnia. Kiedy później nie przyszły żadne objawy zapowiadające okres zaczęłam myśleć że moooże nareszcie się udało i postanowiłam zaczekać do dnia spodziewanej miesiączki ze zrobieniem testu test pokazał bladziuteńką drugą kreskę,taki doslownie cień i nie było krwawienia przez kolejne 2-dni więc poszłam po drugi test ale w domu zaczęłam mocno krwawić. Trwało to jeden dzień i wtedy bolał mnie jajnik. Teraz jest 3-dzień tego niby okresu a krwi,nie ma prawie w ogóle już od wczoraj i nic mnie nie boli. Czy to jest możliwe że jednak jestem w ciąży cxy mogło to być wczesne poronienie i nie warto robić nowego testu?
 
reklama
Ja wiem że test by pokazał jeśli to byla ciąża,ale z drugiej strony,jeśli test pokaże dwie kreski a potem lekarz mi powie ze ciąży już nie ma...nie wiem czy chcę to usłyszeć znowu,a jeśli ciąża się jednak utrzymała...tylko czy to w ogóle jest możliwe?
 
Jesli hcg rosnie to kreska bedzie ciemniejsza. Nikt Ci nie napisze. Tak to ciaza. Jesli boisz sie rozczarowania to poczekaj pare dni i zrob test. Jesli sie ciaza utrzyma ( moze byla jakis krwiak i to z niego krew) to test to wykaze.
 
Może wy pomożecie,bo ja już sama nie wiem.
Od razu powiem że o dziecko staramy się od półtora roku bez efektu więc czuje się trochę sfrustrowana całą sytuacją.
Zbliżenie było 16 kwietnia. Kiedy później nie przyszły żadne objawy zapowiadające okres zaczęłam myśleć że moooże nareszcie się udało i postanowiłam zaczekać do dnia spodziewanej miesiączki ze zrobieniem testu test pokazał bladziuteńką drugą kreskę,taki doslownie cień i nie było krwawienia przez kolejne 2-dni więc poszłam po drugi test ale w domu zaczęłam mocno krwawić. Trwało to jeden dzień i wtedy bolał mnie jajnik. Teraz jest 3-dzień tego niby okresu a krwi,nie ma prawie w ogóle już od wczoraj i nic mnie nie boli. Czy to jest możliwe że jednak jestem w ciąży cxy mogło to być wczesne poronienie i nie warto robić nowego testu?
Gdy ja poronilam samoistnie,trwalo to 8 dni i bylo duuuzo krwi..z reguly moj okres trwal 3 dni max. Wiec trudno u ciebie powiedziec co to.. idz do ginekologa najlepiej.
 
Ja tak krwawiłam i wszystko sie dobrze skończyło.
Zrób drugi test i za kilka dni jeszcze jeden. Do lekarza wylicz sobie żeby to było ok 6-7 tyg.
 
Ja tak krwawiłam i wszystko sie dobrze skończyło.
Zrób drugi test i za kilka dni jeszcze jeden. Do lekarza wylicz sobie żeby to było ok 6-7 tyg.
Ja poszlam na drugi dzien po pozytywnym tescie byl to 4 tydz dopiero,dal mi luteine dopochwowo i kazal przyjsc za 2 tyg ;) bez tego mozliwe ze znow bym poronila.. aczkolwiek nie jest to powiedziane :)
 
reklama
Do góry