reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oliwkowy tutis

reklama
Jak ci się nie spieszy to szukaj promocji na Tutis Polska na FB - kilka tygodni temu ten oliwkowy był w cenie 1699, teraz w promocji są inne kolory ale co jakiś czas wracają obniżki. Kupujesz wtedy bezpośrednio od producenta
 
cudowny jest! Młodszy brat tutiska i vivy. Rozważałam kupno, ale zdecydowałam się na tutisa. Ponieważ jest to ta sama firma mogę smiało polecić. My od niedawna jezdzimy i jesteśmy zadowoleni
 
reklama
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
reklama
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)

Ja mam Mimi style. Pojechałam po Aero Tutisa, bo byłam zakochana w tym modelu. W sklepie się okazało, że w budce w spacerówce przy przewietrzniku (tej siateczkowaneh części, żeby latem był przewiew) jest zamontowana folia i to mnie zniechęciło, bo nie chciałam robić dziecku szklarni. Wtedy postanowiłam, że weźmiemy Viva, ale sprzedawca polecił nam Mimi mówiąc, że to jest to samo tylko różni się designem (stelaż jest ten sam). Wróciłam do domu, napisałam na fb do producenta, parametry się zgadzały. A na fb była promocja na Mimi to zamówiłam 😉
Już prawie rok korzystamy z tego wózka i naprawdę jest ok. Jest bardzo zwrotny, łatwo podjeżdża pod krawężniki, dobrze amortyzuje. Jedyny minus dla mnie to brak jakiegoś zabezpieczenia na budkę spacerowki z tyłu w przypadku gdy dziecko jedzie przodem do rodzica. Funkcjonalnie w niczym to nie przeszkadza, tylko estetycznie, bo materiał trochę wisi... Jak się zamontuje spacerówkę przodem do świata to jest ok.
Raz mieliśmy sytuację, że wózek zaczął skrzypiec, ale w zestawie był specjalny smar i mąż nasmarował przy kołach i wszystko jest ok.
 
Do góry