reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

reklama
Postanowiłam jednak że będzie w polanicy ,a siłą i tak mnie nie usuną,jak będzie trzeba nawet 24 godz./h siedzieć na krześle, wyjdę ze szpitala tylko z moim synkiem,na zmianę jest jeszcze tato i moja siostra i nie pozwolę żeby na minutę został sam,wyjątek będzie sam zabieg.

I jak? Udało się dojść do porozumienia z personelem i zostać z dzieckiem na noc w tych tak ważnych dla Niego i Ciebie chwilach?
 
U nas też wada wrodzona (lub uszkodzenie nerwu podczas CC - ale tego sie niestety nie dowiemy).

Mała skończyła rok miesiąc temu i jest jakiś przełom ;) jak jest wypoczęta to praktycznie oba oczka ma takiej samej wielkości - ale trwa to może godzinę dziennie, przez pozostały czas ma otwarte tak na 2/3.
 
Ja i Alusia jestem po badaniu w klinice we Wrocławiu. Z okiem technicznie wszystko dobrze. Raczej jest to wrodzone opadanie powieki, choć ja osobiście wierzę że jej się polepszy bo jest jeszcze mała :)
Pani doktor zaleciła podklejanie i wizytę za 3 m-ce. Na razie nic nie kazała robić bo jest za wcześnie na zabieg
Czy możecie mi powiedzieć jak sie zgłosic do Polanicy?Chodzi o to że ktoś wcześniej pisał ze wysyłał maila do lekarza - ale co w nim zawierał i do kogo sie pisze? Z góry dzięki za wskazówki
 
sisi78 Wysyła się zdjęcia oraz skany badań jakie miała robione na adres sekretariatu, znajdziesz na stronce, po jakimś czasie odpisują, nam odpisali tylko, żeby przyjechać na wizytę, ale wiem że czasem odpisują coś więcej, np. że po zdjęciach widać słaba pracę mięśnia itp.
 
sisi78 Wysyła się zdjęcia oraz skany badań jakie miała robione na adres sekretariatu, znajdziesz na stronce, po jakimś czasie odpisują, nam odpisali tylko, żeby przyjechać na wizytę, ale wiem że czasem odpisują coś więcej, np. że po zdjęciach widać słaba pracę mięśnia itp.


Witam Was drogie Mamy , uff jak dobrze że tutaj trafiłam , macie OGROMNĄ WIEDZĘ , a ja jest dosłownie ZIELONA. do tej pory miałam TAK ogrmne problemy zdrowotne z moją córeczką że nie przejmowałam sie w ogole jej oczkiem , opadającą powieka od urodzenia .Nic mnie nie interesowało , tylko to żeby zaczęła jeść i przestała chorować . Szkoda gadac przeszłam ISTNE PIEKŁO K, mam nadzieję że to już ku końcowi . Mała ma 7 miesięcy i przeszła juz tyle chorów że praktycznie pół zycia w szpitalu , teraz się okazłao że to wszystko było od serca i jesteśmy już miesiąc po zabiegu na sercu i w końcu zmniejszyły się nasze kłopoty.
Teraz mogę się zająć oczkiem .
BARDZO BARDZO WAS PROSZĘ O PRZYŁĄCZENIE MNIE DO GRUPY , żebym mogła dowiedzieć się więcej i zobaczyć zdjęcia lub wysłac swoje.

Przeczytałam całe forum i juz wiem że mam się kierować do Dr Stępniewskiego , ale będę bardzo wdzięczna za każdą poradę , która jest dla mnie na wagę złota .
dziękuję i bardzo proszę o podłączenie mnie do grupy :)))))))Agnieszka:)
 
Ucięło mi wiadomość nie wiem dlaczego, jeszcze pisałam, że ja do niego dzwoniłam w zeszłym tygodniu i powiedział, że mam przesłać kilka zdjęć oraz opinię okulistyczną to powie mi coś więcej.
 
reklama
Do góry