reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

No no my też w pierwszej kolejności byliśmy u dr Stępniewskiego, ale z uwagi na to, że w naszym przypadku sytuacja się pogorszyła i należy operować nie czekając nawet do ukończenia 3 roku życia, sprawa się komplikuje i chcę znać opinię wszystkich specjalistów z Polski. Pozdrawiam życzę dużo dużo siły!!! Będzie dobrze, musi :)
 
reklama
Do Stępniewskiego nie pisałam mailowo, zadzwoniłam i się umówiłam, do SCM zadzwoniłam i kazali przesłać zdjęcia, nie wiem czy o tym już pisałam, ale zadzwoniłam też do Polanicy do Kobusa do prywatnego gabinetu i tez powiedział, że jak prześlę zdjęci i opinie okulistyczną to mi coś więcej powie na podstawie tylko zdjęć, więc do niego też możesz zadzwonić i przesłać zawsze coś się dowiesz.
 
Hej dziewczyny :)
Stępniewski niestety nie odpisuje na maile ,jeśli zaś chodzi o Kobusa to tak jak Rozyk pisze potrafi na podstawie zdjęcia stwierdzić czy mięsięń działa (oczywiście bierze na to poprawkę).Operuje tylko prywatnie a z tego co pamiętam okres oczekiwania nie jest długi jakoś trzy miesiące.Ale najważniejsze ,że mail zwrotny jest dość rzeczowy :),w przeciwieństwie do Polanicy.
 
anna515 - mi niestety na podstawie zdjęć, opisu oraz opinii okulistycznej prof Kobus odpisał tylko kiedy ma konsultacje, nie wiem co o tym myśleć. Ty pisałaś do niego i napisał coś więcej? w telefonicznej rozmowie powiedział mi, że na podstawie zdjęć i tej opinii powie mi co nie co, żeby tak od razu nie gnać przez całą Polskę, a tu nic... Póki co dostaję same odmowy, jeszcze nie znalazłam dziecka z takimi powiekami jak mojej Poli, boje się, że nikt nie potrafi tego zrobić. Jedna okulistka powiedziała nam, że powieki wyglądają jakby były opuchnięte bo mięsień nie jest przyczepiony do powiek, więc nachodzi mnie myśl, że podcinanie nic nie da, a w Kobylnikach w ogóle nie wiedzieli co to jest ten obrzęk lub nie obrzęk. Mała nie ma nawet załamań w miejscach zgięć, a powieki są grube, nie wiem już co mam robić, wybiorę się chyba teraz do Prosta. Jeszcze raz zapytam czy nie znacie takiego przypadku??? Zdjęcia Poli są na naszej grupie oraz u mnie na fc Ptoza, opadanie powiek u dzieci | Facebook
 
Rozyk - niestety o opadaniu powieki dowiedziałam się niedawno wcześniej nie wiedziałam że coś takiego istnieje...
Mam nadzieję że ktoś Wam pomoże - przecież od tego w końcu są lekarze!
pozdrowienia
 
reklama
Do góry