reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka na dzieckiem - o kolkach, pieluchach, pielęgnacji

reklama
A i jeszcze obawiam się o ten "wąż strażacki" jak robi siusiu a nie ma pieluszki to wszystko obsikane naokoło :-D

A to fakt :D Franek obrał sobie za cel życiowy obsikać wszystkich lekarzy i pielęgniarki w szpitalu - udało mu się :D Jak tylko ktoś mu zdjął pieluchę, od razu był sik ;)

Ale i tak najlepszy numer zrobił w inkubatorze z lampami (przy żółtaczce). Mąż siedział przy nim i dziarsko zadeklarował się, że mu zmieni pieluchę, bo miał być zaraz karmiony. Pielucha spadła z tyłka, a Franek nie dość, że zasikał inkubator, to jeszcze strzelił kupę na dwie ścianki ;) I poradź sobie tu teraz z tym, jak tylko dwie ręce możesz przez dziury do środka włożyć, a kontakt z dzieckiem masz od 6 dni :p
 
Ostatnia edycja:
A to fakt :D Franek obrał sobie za cel życiowy obciskać wszystkich lekarzy i pielęgniarki w szpitalu - udało mu się :D Jak tylko ktoś mu zdjął pieluchę, od razu był sik ;)

Ale i tak najlepszy numer zrobił w inkubatorze z lampami (przy żółtaczce). Mąż siedział przy nim i dziarsko zadeklarował się, że mu zmieni pieluchę, bo miał być zaraz karmiony. Pielucha spadła z tyłka, a Franek nie dość, że zasikał inkubator, to jeszcze strzelił kupę na dwie ścianki ;) I poradź sobie tu teraz z tym, jak tylko dwie ręce możesz przez dziury do środka włożyć, a kontakt z dzieckiem masz od 6 dni :p
A potem się dziewczyny dziwią lub oburzają, że pielęgniarki takie jakieś niemiłe i zdenerwowane w tych szpitalach chodzą...:-D
 
Ostatnia edycja:
E tam, mnie to rozbawiło :D
Grunt, że nie ja musiałam to sprzątać :)
Za "karę" leżał potem pod różowym kocykiem, bo tylko taki był jeszcze na stanie w szpitalu :D
 
A potem się dziewczyny dziwią lub oburzają, że pielęgniarki takie jakieś niemiłe i zdenerwowane w tych szpitalach chodzą...

Wiesz taka ich praca, jedni sobie wybierają zawód pielęgniarki, inni nauczycielki, inni sklepowej - moim zdaniem to nie jest wytłumaczenie, żeby być niemiłym. Jak nie lubisz tego co robisz, zmień pracę albo idź na zasiłek - takie moje zdanie. No ale to nie ten wątek :p

Ja się nie brzydzę, że mały mnie obsika tylko napisałam, że to może być zaskakujące wyzwanie ;)
 
no ja w piątek byłam u okulisty, to przede mną 3 niemowlaczki i tak czaiłam czy zeza mają, czy co.. bo moje nie było jeszcze u okulisty, lakarka dzisiaj na bilansie "czy pokazuje przedmioty na obrazkach? ..tak, ach to wszystko ok" :crazy:
 
i u mnie na pażdziernikówkach też tak było(nikt nie dostał skierowania tak jak nikomu nie przykazano odrobaczyć profilaktycznie czego tez jeszcze nie zrobiłam) ale moje lek jest neonatologiem, ordynatorem w CZD inny typ pediatry;-). Nastawienie na profilaktykę jak u wcześniaków nawet usg głowy robiłam
Nasz bilans w domu trwał chyba godzinę. Obserwoanie jak siada jak staje jak chodzi biega w butach na bosaka. Mi to pasuje za to z niejedzenia i niedowagi nigdy problemu nie robiła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kakakarolina zdradź nazwisko pediatry jeśli mogę prosić. Powoli trzeba będzie podejmować takie decyzje :-)Mnie koleżanki z Katowice doradzają dr Muchacką.
 
Do góry