reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

reklama
Dziewczyny, ale mamy z tymi dziecmi!! :rofl2: Jak nie zeby, to cyc, jak nie cyc, to goraczka.. Tylko Emilka i Natalka prostuja zachwianą srednią .. ;) Ja po dzisiejszej nocy to nie wiem, czy sie cieszyc, czy nie.. Pozytyw: Marys ani razu nie chciala cyca (hurra) i ani razu nie ryczala (hurra), ale u nas takie wiatry wialy i okno nieszczelne tak trzaskalo, ze bidula budzila sie co chwila i musialam siedziec non stop przy jej lozeczku, aby w ogole zasnela.. A jak sie przenosilam do swojego, to ona -jakby miala wewnatrzsenny radar- od razu sie budzila. I tak w kolko macieju... O 5 rano juz bylam tak tym wykonczona, ze - chlip- dla swietego spokoju i choc chwili przespanej - wzielam ja do siebie do lozka. Troche mi smutno, ze sie poddalam, ale pociesza mnie fakt, ze dopiero o 5 :blink:
 
Sencilla bo ja wyrodna matka jestem ;-):-D:-D:-D:-D:-D i wieloma rzeczami sie nie przejmuje :-p
No i prawda taka ze moje dziewczyny ząbkowanie łagodnie przechodzą:tak: nie mowie ze nie było kilku incydentów ale na ogol jest spoko:rofl2:
 
A poza tym jestem padniętą :baffled: do 5 rano siedziałam na gg i rozmawiałam ze stara znajoma :-D no i musiałam jeszcze mężowi wynagrodzić nieobecność w łóżku :-p no i o 8 pobudka bo dzieci odstawiliśmy do teściów a my mamy generalne porządki w domu :sorry2:trochę mnie zmęczenie łapie.............dziś chyba padnę razem z dziewczynami o 19 :rofl2:
 
reklama
U nas wczoraj zauwazylam ze wszystkie cztery trojki naraz ida :szok: normalnie masakra mi sie szykuje

Ja myślalam, że Witkowi też najpierw wyjdą trójki,. bo widać je było już w dziąsełkach. Ale okazało się, że raczej pierwsze wylezą czwóreczki., bo dziąsła ma jak banie. Zobacz u Oliwici czy aby też nie ma opuchniętych dziąsełek ciut dalej niż trójki. Ja bym tego ne zauważyła gdyby nie pediatra :no:

:szok::szok::szok: ... szalona :-D:-D:-D... i jeszcze małża zadowolić:szok:... podziwiam:tak:;-):-D

Ja też ją podziwiam :tak:;-):-D:rofl2:
 
Do góry