reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie na temat wozkow

Oczekujaca123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2018
Postów
4 771
Miasto
Chorzów
Proszę o opinie na temat wozkow :
Adamex barletta
Bebetto Holland
Coletto florino Carbon

Plus ewentualnie co innego polecacie.
Chce kupić używany wozek.
 
reklama
Ja mam Holland. Wahalam sie miedzy nim a Nico. Spacerowka (siedzisko) jest identyczna, rozni sie gondola i stelaz. Holland jest wyzszy i to przewazylo u nas.
Z gondoli bylam zadowolona. Spacerowka srednio, ale chyba tak juz jest z tymi 3w1. No ale poki co jezdzimy.
 
A polece Ci kupic sama gondole uzywana.
A spacerowke kup sobie potem nowa oddzielnie. Mi tak doradzano, nie sluchalam, a mieli racje.
 
A polece Ci kupic sama gondole uzywana.
A spacerowke kup sobie potem nowa oddzielnie. Mi tak doradzano, nie sluchalam, a mieli racje.
No to prawda ;-)
Mi Nico sprawdzil sie super w zime teraz w lekka spacerowke przeskoczylismy - Lionelo emma plus ;p
 
Ja też uważam, że lepiej samą gondolę kupić a później spacerówkę. Przy pierwszym dziecku miałam wózek 3 w 1 i ta spacerówka była lipna, nie wygodna, ciężka więc przy drugim dziecku miałam tylko gondolę i później osobną spacerówkę;) teraz przy trzecim też tak będzie :) polecam, zastanów się nad takim rozwiązaniem :) a dzieci mam z końca września i października jak Ty ;)
 
A polece Ci kupic sama gondole uzywana.
A spacerowke kup sobie potem nowa oddzielnie. Mi tak doradzano, nie sluchalam, a mieli racje.
Tylko, ze akurat te modele co podałam to w mojej okolicy są 2 lub 3w1 nie ma samej gondoli. A jednak chcialabym , zeby gondola była dobra i te modele wydają się ok...
Poza tym chcialabym , zeby mozna bylo zamontować fotelik na stelaż a jak kupię wozek bez opcji 2 lub 3w1 to raczej nie będzie takiej opcji
 
Ja też uważam, że lepiej samą gondolę kupić a później spacerówkę. Przy pierwszym dziecku miałam wózek 3 w 1 i ta spacerówka była lipna, nie wygodna, ciężka więc przy drugim dziecku miałam tylko gondolę i później osobną spacerówkę;) teraz przy trzecim też tak będzie :) polecam, zastanów się nad takim rozwiązaniem :) a dzieci mam z końca września i października jak Ty ;)
A te spacerówki potem to jakie polecacie ? Ja myslalam, ze te z wozka 2/3w1 będą lepsze tzn stelaże będą miały lepsze bo ja patrzyłam na te spacerówki w sklepie to takie słabe sie wydawały a ja chcialabym, zeby były wytrzymałe i na każdy teren..
 
Ja też uważam, że lepiej samą gondolę kupić a później spacerówkę. Przy pierwszym dziecku miałam wózek 3 w 1 i ta spacerówka była lipna, nie wygodna, ciężka więc przy drugim dziecku miałam tylko gondolę i później osobną spacerówkę;) teraz przy trzecim też tak będzie :) polecam, zastanów się nad takim rozwiązaniem :) a dzieci mam z końca września i października jak Ty ;)
A kiedy "przesadzilas " dziecko do spacerówki?
 
reklama
A te spacerówki potem to jakie polecacie ? Ja myslalam, ze te z wozka 2/3w1 będą lepsze tzn stelaże będą miały lepsze bo ja patrzyłam na te spacerówki w sklepie to takie słabe sie wydawały a ja chcialabym, zeby były wytrzymałe i na każdy teren..
Te z wozkow 3w1 sa strasznie duze i ciezkie, do samochodu ledwo sie mieszczą.
Ja mam lionelo emma plus jest calkiem.ok.ale to z nizszej polki. Ogolnie podoba mi sie Kinderkraft Pilot, Kees K2go, Joie Litetrax 4 ale to wizualnie. Nie mialam okazji ich prowadzic
 
Do góry