reklama

Opinie, recenzje - co teraz możemy polecić a co odradzić..

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez konwalianka, 29 Czerwiec 2011.

1. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki pippi postanowiłam założyć ten wątek, aby wzajemnie sobie polecić bądź przestrzec przed kiepskimi produktami, które wydawały nam się do tej pory trafnym zakupem

1. u mnie nie spełniły oczekiwania chusteczki nawilżające - cleanic dzidziuś - mały ma na nie alergie
    2. na obolałe sutki - rewelacja to medela purelan 100 , niestety bepanthen nie był w stanie przy tej eksploatacji zregenerować moich sutków

2. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    konwalijka - zgadzam się z całej rozciągłości - chusteczki tylko i wyłącznie NIVEA a ten kremik - boski. Mnie sutki wręcz krwawiły, a ten kremik wyleczył ranę w ciągu jednego dnia. Wystarczy ten malutki, 7g.

3. reklama
  4. marmolada80

marmolada80 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja polecam chusteczki pampers sensitive. Ładnie pachną i są mocno wilgotne. Teraz w carfurze w promocji za 17 zl są chusteczki huggisa 6 opakowań.

5. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Huggisa miałam raz i uzyłam tylko jednej - oookropnie sztywne. :sorry2:
    Maja miała uczulenie ma Pampers Sensitive :baffled:

Do tej pory korzystam z takich:
    HIT CHUSTECZKI NIVEA BABY W PODAJNIKU TANIO !!! (1669945937) - Aukcje internetowe Allegro

i pudełko było w obiegu dopóki Maja nosiła pieluchy, baaardzo je sobie chwaliłam :)

6. Corin

Corin Mama Trójki :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mialam pudelko z pampersow :-) niestety na huggisy oboje mieli uczulenie ( i pieluchy i chusteczki) wiec jyz z innymi nie eksperymentowalismy

7. em_ka

em_ka Gwiazdeczka nasza <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    konwalianko ja zakupilam juz dawno purelan do sutkow, cale szczescie ze go tu mamy w hiszpanii i tez zostal mi polecony przez inne kolezanki ktore maja dzieciaczki. Najlepszy w nim jest to, ze maluszek zaraz po posmarowaniu moze korzystac z cyca bez zadnego problemu, a nie tak jak w przypadku wiekszosci kremow trzeba odczekac az krem sie wchlonie :-)

8. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mogę z czystym sercem polecić leżak, ale nie bujaczek, który także mam, ale zwykły starodawny leżak z możliwością zablokowania, wówczas stoi nieruchomo, lub możliwością bujania ręcznego
    LEŻAK LUX TAKO: wózki dziecięce, łóżeczka, foteliki samochodowe

ma kilka genialnych funkcji, po pierwsze, gdy małemu się nie odbije kładę go na podwyższeniu, mam leżak w salonie i mały niemal non stop w nim spi, czuje się w nim przytulnie, ja mam go na oku, mogę wszędzie wziąć ze sobą (do łazienki), dla mnie to duże zaskoczenie, bo myślałam, że nie będę z niego korzystać, bo kupiłam fisher price, wiadomo nowocześniejszy, ale ma on jeszcze zbyt wysoko podniesione plecki..

odradzam wkładki laktacyjne rossmanowskie - rozwarstwiają się

EDIT: potwierdzam, że pampersy z biedronki - dada są naprawdę dobre (dla nas), nie widzę różnicy między tymi a oryginalnymi pampersami..
    polecam krem oilatum - małemu złuszcza się skóra, stosuję 2 dni i już widzę poprawę

Ostatnia edycja: 4 Lipiec 2011
  9. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie nie sprawdziły sie Hugisy, są twardsze niż pampersy i mają ostre wykończenia. Odradzam.
    Polecam usztywniany rożek, mała nie wybudza się w nim przy przenoszeniu i wygodnie się trzyma.

10. reklama
  11. marmolada80

marmolada80 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wisienka zgadzam się co do huggisów. Sa strasznie sztywne i wiszą w kroku.

12. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tak jak Konwalianka polecam bieronkowe pampersy u nas sie sprawdzily:tak:
    Nie polecam wkladek laktacyjnych z belli u mnie sie rozwarstwiaja:wściekła/y:

Poleć forum