reklama

Opinie, recenzje - co teraz możemy polecić a co odradzić..

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez konwalianka, 29 Czerwiec 2011.

1. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

Dzięki pippi postanowiłam założyć ten wątek, aby wzajemnie sobie polecić bądź przestrzec przed kiepskimi produktami, które wydawały nam się do tej pory trafnym zakupem

1. u mnie nie spełniły oczekiwania chusteczki nawilżające - cleanic dzidziuś - mały ma na nie alergie
    2. na obolałe sutki - rewelacja to medela purelan 100 , niestety bepanthen nie był w stanie przy tej eksploatacji zregenerować moich sutków

2. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

konwalijka - zgadzam się z całej rozciągłości - chusteczki tylko i wyłącznie NIVEA a ten kremik - boski. Mnie sutki wręcz krwawiły, a ten kremik wyleczył ranę w ciągu jednego dnia. Wystarczy ten malutki, 7g.

3. reklama
  4. marmolada80

marmolada80 Zaangażowana w BB

A ja polecam chusteczki pampers sensitive. Ładnie pachną i są mocno wilgotne. Teraz w carfurze w promocji za 17 zl są chusteczki huggisa 6 opakowań.

5. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

Huggisa miałam raz i uzyłam tylko jednej - oookropnie sztywne. :sorry2:
    Maja miała uczulenie ma Pampers Sensitive :baffled:

Do tej pory korzystam z takich:
    HIT CHUSTECZKI NIVEA BABY W PODAJNIKU TANIO !!! (1669945937) - Aukcje internetowe Allegro

i pudełko było w obiegu dopóki Maja nosiła pieluchy, baaardzo je sobie chwaliłam :)

6. Corin

Corin Mama Trójki :)

Ja mialam pudelko z pampersow :-) niestety na huggisy oboje mieli uczulenie ( i pieluchy i chusteczki) wiec jyz z innymi nie eksperymentowalismy

7. em_ka

em_ka Gwiazdeczka nasza <3

konwalianko ja zakupilam juz dawno purelan do sutkow, cale szczescie ze go tu mamy w hiszpanii i tez zostal mi polecony przez inne kolezanki ktore maja dzieciaczki. Najlepszy w nim jest to, ze maluszek zaraz po posmarowaniu moze korzystac z cyca bez zadnego problemu, a nie tak jak w przypadku wiekszosci kremow trzeba odczekac az krem sie wchlonie :-)

8. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

mogę z czystym sercem polecić leżak, ale nie bujaczek, który także mam, ale zwykły starodawny leżak z możliwością zablokowania, wówczas stoi nieruchomo, lub możliwością bujania ręcznego
    LEŻAK LUX TAKO: wózki dziecięce, łóżeczka, foteliki samochodowe

ma kilka genialnych funkcji, po pierwsze, gdy małemu się nie odbije kładę go na podwyższeniu, mam leżak w salonie i mały niemal non stop w nim spi, czuje się w nim przytulnie, ja mam go na oku, mogę wszędzie wziąć ze sobą (do łazienki), dla mnie to duże zaskoczenie, bo myślałam, że nie będę z niego korzystać, bo kupiłam fisher price, wiadomo nowocześniejszy, ale ma on jeszcze zbyt wysoko podniesione plecki..

odradzam wkładki laktacyjne rossmanowskie - rozwarstwiają się

EDIT: potwierdzam, że pampersy z biedronki - dada są naprawdę dobre (dla nas), nie widzę różnicy między tymi a oryginalnymi pampersami..
    polecam krem oilatum - małemu złuszcza się skóra, stosuję 2 dni i już widzę poprawę

Ostatnia edycja: 4 Lipiec 2011
  9. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

U mnie nie sprawdziły sie Hugisy, są twardsze niż pampersy i mają ostre wykończenia. Odradzam.
    Polecam usztywniany rożek, mała nie wybudza się w nim przy przenoszeniu i wygodnie się trzyma.

10. reklama
  11. marmolada80

marmolada80 Zaangażowana w BB

Wisienka zgadzam się co do huggisów. Sa strasznie sztywne i wiszą w kroku.

12. Anula1989

Anula1989 Fanka BB :)

Ja tak jak Konwalianka polecam bieronkowe pampersy u nas sie sprawdzily:tak:
    Nie polecam wkladek laktacyjnych z belli u mnie sie rozwarstwiaja:wściekła/y:

Poleć forum