reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
No to ja zaszalałam... mieliśmy iść rekreacyjnie na spacerek- zrzucić kalorie, a tu wylądowaliśmy na pieczonych ziemniaczkach w panierce+sos maksykański, piwko, sałatka, a poźniej pucharek lodów- MNIAM!!!!!!!!!!!!!
Ale warto było... pozdrawiam was gorąco życze upojnej nocki ::)
 
tak jak pisalam wczesniej na jakies 3 dni wyprowadzilismy sie do moich rodzicow bo mamy w domu cyklinowany parkiet i smierdzi lakierem niemilosiernie. Pewnie gdybysmy tam zostali na noc to juz bysmy sie nie obudzili. A moj braciszek ma dostep do neta. Wlasnie siedzi z mezusiem i gra w FIFĘ, a ja spryciara poprosilam mezusia, zeby wzial laptopika i sie podlaczylam do sieci...no i oczywiscie zamiast sie uczyc siedze na bb, a dzisiaj przez kilka godzin tu wialo pustkami i sie cholernie nudzilam ;)
 
to cool... ty spryciulo :) no tak pisałaś zapomniałam :)
fajnie bedzie jak będziesz miała dostęp :D
 
no, juz sie nie moge doczekac, teraz to tylko w pracy - mam nadzieje, ze mnie nie namierza ze przesiaduje na takim forum bo sie zaczna bac ze im zaciaze hihi :D
 
:)
cześc, jestem new. też starająca się za niedługi czas.
mam pytanie: czy wiecie coś na temat większych przeciwskazań do picia alkoholu
nie wiem czy moge kieliszek winka dziennie???????
 
reklama
niie jestem w tym temacie znawca, ale mowi sie ze lampka wina dziennie to dla zdrowotnosci, Poki jest to etap starania to chyba ta symboliczna lampka nie zaszkodzi, ale w ciazy, hmmm....???. Nie wiem dziewczyny co wy na ten temat sadzicie??
 
Do góry