reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

MNIE SIĘ WYDAJE ŻE RACZEJ NIE BARDZO, ZWŁASZCZA CODZIENNIE, RAZ NA JIS CZAS OWSZEM, ALE NIE MOZNA PRZEGINAĆ.
ALKOHOL PRZENIKA PRZEZ BARIERĘ ŁOŻYSKOWĄ, WIEC LEPIEJ NIE RYZYKOWAĆ...
 
reklama
sluchaj elzbietki, bo to mądra kobitka i jest w temacie, jak mowi nie...to trzeba jej sluchac :)
ja sama to nawet nie bardzo jestem za alkoholem, jakos mi nie smakuje...piwko za gorzkie, ja musze miec slodycz w ustach, czasami wiec slaby drineczek...ale i bez tego mi dobrze, taka jakas dziwna jestem ;) ale dzisiaj mamusia poczestowala mnie herbatka z rumem...wiecie jak mnie pali, normalnie goraco mi jak .... ;D
 
cos mam wrazenie Elzbietka ze tylko my tu dzisiaj urzedujemy...a gdzie reszta? czyzby wlasnie oddawaly sie przyjemnym zabiegom z mezusiami???
 
no Elzbietka ja nic nie chce glosno mowic, ale zblizaja sie twoje dobre dni....moze tez za kilka dni oglosisz nam nowine ??? ;D
 
reklama
Do góry