reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orbitrek w ciaży

aneczka2405

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2009
Postów
2 721
Miasto
lubelskie
Hej dziewczyny! Mam pytanie, czy mysliscie ze cwiczenia na orbitreku w ciazy beda odpowiednie? Mowie oczywiscie o cwiczeniu na najnizszym obciazeniu, mniej wiecej pół godziny codziennie.
 
reklama
Ja mialam taki plan ale ze względu na infekcję układu moczowego lekarz mi zabronił. Potem zaczęłam wymiotować więc nie było mowy. A potem okazało się że szyjka się skraca i całe szczęście że nie ćwiczyłam...
 
Ja ćwiczyłam bo lekarz pozwolił lekkie ćwiczenia że względu na cukrzycę żeby cukier spalić jak wszystko jest ok z szyjka się nic nie dzieje to czemu nie ja ćwiczyłam bardziej dla zabawy nic na siłę żeby się nie zmeczyc po prostu ;)
 
Do góry