reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orbitrek

Ayni

Umm Adam
Dołączył(a)
13 Styczeń 2012
Postów
3 257
Miasto
NL
Witam was wszystkie. Od 3 dni ujezdzam orbitrek i jestem bardzo zadowolona! Zastanawia mnie, czy ktores z was tez cwicza na orbitreku? Moze moglybysmy sie tu wymieniac wskazowkami, sukcesami i zamierzeniami ?
 
reklama
Ja ćwiczyłam do momentu wyjazdu do Nl i przy powrotach do domu.A na święta zrobili mi niespodziankę,rozkręcili go i do piwnicy...bo miejsce zajmował :angry:
Ja pierwsze podejście zrobiłam HARD bo na upartego ciągnęłam ile się dało..Przy czym po 10 minutach myślałam,że na zawał zejdę...
Później zmieniłam taktykę i 1 km-chwilka odpoczynku..2 km-odpoczynek... Z reguły pedałowałam do 10 km i koniec..
 
No też sama sobie się dziwie,że tak odpuściłam.Ale na święta głupio by wyglądał w dużym pokoju.
Ale co najśmieszniejsze,u mnie w rodzinie nastał BOOM na ćwiczenia. Ja-joga dla ciężarnych, mama-pilatesy,strechingi,zumba,aerobiki,joga. siostra starsza-joga,pilates, młodsza-na siłowię...I co?i płaci kasę i na orbitreku wywija :-D fakt,na innych urządzeniach też ale mogłaby w domu zasuwać na orbitce a na siłowni w ten czas na czymś innym ćwiczyć.Cycki opadają :sorry:

Ayni jak Ci idzie ??
 
Ostatnio jakos idzie mi w kratkę pogoda mnie wręcz doluje ale efekty są! Zgubilam 7 kg. Na początku było ciężko ale wchodzi w krew. ;-)

Właśnie zaliczylam pół godzinki dla sloninki
 
Orbitrek fajna sprawa, dla mnie najlepiej jest zaraz po obudzeniu się na czczo się tak wypocić to później przez cały dzień mam więcej energii :) Z tego co mogę Ci tu polecić to nie biegaj stałym tempem tylko zmieniaj. 30 sekund wolnym tempem umiarkowanym, po tych 30 sekundach dochodzisz na maksa przez 3-4 sekundy i zwalniasz do umiarkowanego tempa. Taka opcja jest lepsza, bardziej podkręca metabolizm i wystarczy 10 minut ćwiczeń zamiast 20 :)
 
Ja od tygodnia mam orbitrek jeżdżę 5 dni w tygodniu po 25-30 minut w tym czasie robię 10km, jak zejdę to nogi z waty :D
 
reklama
a ja codziennie ćwiczę na orbitku, rano zanim synek się obudzi. dziwczyny! ruszcie pupki! szkoda życia na zamartwianie się wagą skoro w łatwy sposób na orbitku można znacznie polepszyć swój wygląd!!
 
Do góry