reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ortopeda-wskazanie do cc

Dołączył(a)
3 Grudzień 2013
Postów
2
Hej.
Jestem po złamaniu kości ogonowej i urazie kręgosłupa. Lekarz prowadzący ciążę stwierdził, że bezpieczniej będzie jak będę miała cc, jednak muszę mieć wskazanie od ortopedy.
Pilnie poszukuję ortopedy w Warszawie, który bez problemu wystawi mi wskazanie do cc.
 
reklama
Mając dokumentację potwierdzającą przebyte urazy gin sam powinien podjąć decyzję o cc i przeprowadzić w szpitalu, w którym pracuje. Ale jeśli chcesz to ortopeda z CMP w Piasecznie wystawia. Z tym, że mi zaświadczenia od ortopedy nie uznali w szpitalu na Starynkiewicza.
 
Problem polega na tym, że nie posiadam dokumentacji, z wyjątkiem jednego zdjęcia rtg samego kręgosłupa. Wypadek miałam wiele lat temu i w życiu by mi do głowy nie przyszło, że to wszystko się tak odezwie w czasie ciąży. Byłam już u jednego ortopedy, który chciał żebym zrobiła rtg(?!), żeby mógł zobaczyć jak się kość ogonowa zrosła, ale dla mnie to za duże ryzyko.
Myślisz, że ten lekarz by mi wystawił wskazanie, nie zasłaniając się brakiem dokumentacji? Jeśli tak, to wyślij mi proszę nazwisko.
 
Do góry