reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Osiągnięcia rozwojowe naszych bobasków :)

reklama
Wszystkie dzieciaczki mają wspaniałe osiągnięcia. Ale fajnie nam się zmieniają pociechy, a każdy nowy wyczyn jest super i przynosi tyle radości :-)
Ania ostatnio dostrzegła, że ma swoje uszy i sobie za nie szarpie czasami :-) W pozycji raczkującej podnosi wysoko tyłek i przebiera nogami (tak jakby chciała chodzić) ale ręce stoją w miejscu więc się nie porusza. I to ją denerwuje. Najlepiej jak jest na czworakach i po coś chce sięgnąć wyżej i leci wtedy szybko na plecy i zonk :-) Jeszcze jak ją trzymam za rączki jak siedzi to podnosi się do stania i przebiera nogami.
 
TO jest niemożliwe, nie było mnie dwa dni a wasze maluchy już tyle się nauczyly :-)
Lilith tobie już chyba kamień spadł z serca :-) wkońcu się doczekalaś

A my mamy mały przestój, Amelka od dwóch tygodni leniu****e i nic nowego nie robi. NO ... coraz głośniej buczy ;-)
 
Moja też miała taki przestój, dopiero kilka dni temu coś sie ruszyło. Zaczęła sie obracać jak szalona, prychać buzią i bardzo dużo gadać.,
 
Prze obracanie sie na brzuszke polubila w tej pozycji lezec dluzej niz 5min,nawet sie zabawi,a przedtem nie bylo mowy,nawet wlozeczku zaczyna sie przewracac,zasypia i zaraz robi hop,a jak raczka sie powinie to placze bo utknela:-)
 
Weronka też ma lekki przestój... ostatnio zauważyła, że mama ma włosy ;-) i tak delikatnie paluszkami dotyka i się śmieje, szarpać na razie nie szarpie ;-)
 
dziewczyny ale mam dola:( Judi znow sie od 2 dni nie smieje :( tylko tamtego dnia miala takie napady i znow cisza:(:( oj ale mi przykro:( a jak piszecie myslalam ze sie juz doczekalam:(

Za to juz sama pieknie podciaga sie do siadania...wycwiczyla na mamusi i teraz taks ie podciaga i wszystko chce wziasc do raczek i zrzuca z toaletki:)naprawde pieknei sama ustoi...ale ja bym chciala by sie smiala jak wasze dzieciatka a tu nic:(
 
reklama
Lilith rozumiem cie,bo nie ma jak piekny usmiech bobasa,ja uwliebiam ja kiedykoliwej do niej cos nie pwoiem usmiechne,sie a ona sieje sie cal uzia i nawet oczka ma rozwoeselone,ale moze taki urok Judytki,powazne dziecko masz,koncentruje sie nad bardziej skomplikowanymi rzeczami i pewnie nie ma czas na smiechy:-) ciepliwosci,zobaczysz ze jeszcze bedzie sie chichac:-)
 
Do góry