reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostatnio przeczytalam, ze...... czyli watek informacyjny :)

reklama
a tak z innej beczki...:-)

wczoraj w tv podali że najstarsza mama na świecie ma 67 lat, właśnie urodziła bliźniaki,w Hiszpanii, dzieci są zdrowe, urodzone przez cesarskie cięcie. :szok::szok::szok:
 
Ja niestety nie widzialam tego ale juz teraz zal mi dzieci bo kto wie ile jeszcze bedzie dane im cieszyc sie mamusia...Oczywiscie zycze jak najlepiej....
 
Najstarsza matka świata oszukała lekarzy

Najstarsza matka świata, która w grudniu urodziła bliźnięta w wieku 67 lat, podała w klinice zaniżony wiek, by zakwalifikować się do sztucznego zapłodnienia - poinformowała brytyjska gazeta "News of the World".
Hiszpanka Carmela Bousada "odjęła" sobie 12 lat, by klinika w Los Angeles zakwalifikowała ją do programu zapłodnienia in vitro, do którego przyjmowane są kobiety poniżej 55 roku życia.

"Nikt nie pytał mnie o paszport. Może teraz wyglądam na zmęczoną, ale przed porodem byłam szczupła i wyglądałam o wiele młodziej" - wyjaśniła pani Bousada w wywiadzie dla "News of the World". Dziennikowi nie udało się uzyskać komentarza kliniki Pacific Fertility Center z Los Angeles, która potwierdziła wcześniej, że pani Bousada leczyła się w tym ośrodku.

Pochodząca z Andaluzji kobieta urodziła 29 grudnia bliźnięta - Christiana i Pau, które przyszły na świat dzięki cesarskiemu cięciu.

Pani Bousada sprzedała dom w Hiszpanii, by zdobyć 60 tys. dolarów na leczenie w USA. Na dawczynię komórek jajowych wybrała "ładną, ciemnowłosą 18-latkę", a spermy - jasnowłosego, niebieskookiego Amerykanina włoskiego pochodzenia.

"Wybierałam na podstawie fotografii z katalogu. To było trochę jak oglądanie broszury w agencji nieruchomości i wybieranie domu" - powiedziała brytyjskiej gazecie.

W ciążę pani Bousada zaszła już przy pierwszej próbie. Pacific Fertility Center podaje, że w wypadku kobiet powyżej 43 roku życia prawdopodobieństwo wynosi 2 proc., a poniżej 34 lat - 56 proc.

Najstarsza mama świata nie przewiduje problemów z wychowaniem dzieci. Twierdzi, że jej matka żyła 101 lat i nie widzi powodu, dla którego ona sama miałaby nie dożyć równie sędziwego wieku.

Andaluzyjka jest o rok starsza od Rumunki Adriany Iliescu, która w styczniu zeszłego roku, mając lat 66, urodziła dziewczynkę. Iliescu też była w ciąży z bliźniętami, ale jedno z nich zmarło w łonie matki.
 
reklama
Irmaa super!!!! Dzieci sa najfajniejsze na swiecie!!!!!!!!!!!

Z jakiej masz to stronki?chce sobie wiecej poogladac takich malych diabelcow:-D
 
Do góry